Apie mus

UAB MEDEKSPERT LT savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2009 m. Tai bendra Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonė, užsiimanti medicininės įrangos ir medicininių priemonių prekyba Lietuvoje.

Geriausi produktai

Savo klientams galime pasiūlyti pasaulyje gerai žinomų kompanijų, tokių kaip Corpuls, Borcad, Dynamesh, Seers Medical, Halyard, Cook Medical, Advanced Medical Solutions, Micrel Medical devices ir kt. produkciją. Nuolat plečiame savo veiklą, ieškome naujų ir inovatyvių produktų, kuriuos galėtume pristatyti ne tik valstybinėms, bet ir privačioms medicinos įstaigoms ir sėkmingai juos įdiegti praktikoje.

Bendradarbiaujame su gydymo įstaigomis

Per daugelį metų įrodėme, jog medicinos priemonių ir įrangos srityje visada siekiame profesionalumo ir kompetencijos.  Galime didžiuotis, jog per šį laiką įgijome savo partnerių ir klientų pasitikėjimą, džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu su gydymo įstaigomis visoje Lietuvoje.

Kvalifikuoti darbuotojai

Įmonėje dirba kompetentingi, savo srities specialistai, kurie kvalifikaciją kelia dalyvaudami įvairiuose seminaruose, mokymuose, konferencijose tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse. Ilgametė patirtis medicinos srityje bei sukauptos žinios leidžia klientams pasiūlyti optimalius sprendimus ir paslaugas įgyvendinant įvairius projektus - nuo įrangos parinkimo iki personalo apmokymų. Taip pat atliekame medicininės įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.