Apie mus

Kas mes esame?

UAB „Medekspert LT“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2009 m. Tai bendra Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonė, užsiimanti medicininės įrangos ir medicininių priemonių prekyba Lietuvoje. Mes еsame gerai žinomų pasaulyje kompanijų gamintojų atstovai Lietuvoje. Galime pasiūlyti platų produktų asortimentą pagal kiekvieno kliento ar įstaigos specifiką bei pageidavimus.

Geriausi produktai

Savo klientams galime pasiūlyti pasaulyje gerai žinomų kompanijų produkciją. Nuolat plečiame savo veiklą, ieškome naujų ir inovatyvių produktų, kuriuos galėtume pristatyti ne tik valstybinėms, bet ir privačioms medicinos įstaigoms ir sėkmingai juos įdiegti praktikoje.

Bendradarbiaujame su gydymo įstaigomis

Per daugelį metų įrodėme, jog medicinos priemonių ir įrangos srityje visada siekiame profesionalumo ir kompetencijos. Galime didžiuotis, jog per šį laiką įgijome savo partnerių ir klientų pasitikėjimą, džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu su gydymo įstaigomis visoje Lietuvoje.

Kvalifikuoti darbuotojai

Įmonėje dirba kompetentingi, savo srities specialistai, kurie kvalifikaciją kelia dalyvaudami įvairiuose seminaruose, mokymuose, konferencijose tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse. Ilgametė patirtis medicinos srityje bei sukauptos žinios leidžia klientams pasiūlyti optimalius sprendimus ir paslaugas įgyvendinant įvairius projektus – nuo įrangos parinkimo iki personalo apmokymų. Taip pat atliekame medicininės įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Mes visada ieškome energingų ir darbščių žmonių. Jei esi toks, bei manai, kad gali būti mūsų komandos nariu – prisijunk!

Scroll to Top