Internetinės parduotuvės naudotojo sutartis

UAB „Medekspert LT“, S.Stanevičiaus g. 96A, LT-07103, Vilnius, Lietuva, įmonės registracijos kodas 302454378  (toliau – Pardavėjas) ir klientas, teikiantis užsakymą UAB „Medekspert LT“, e. parduotuvėje ir identifikuojantis save įvesdamas savo asmens duomenys užsakyme (toliau – Pirkėjas), sudarė šią e. parduotuvės Naudotojo sutartį (toliau – Naudotojo sutartis).

1. E. PARDUOTUVĖ

1.1. www.medekspert.lt (toliau – e. parduotuvė) yra Pardavėjo sukurta internetinė aplinka, per kurią prekės parduodamos jas perkančiam Pirkėjui.

2. BENDROSIOS NUOSTATOS

2.1. Spręsdamos savo tarpusavio santykius, Sutarties Šalys vadovaujasi Įsipareigojimų įstatymu ir kitais teisės aktais, galiojančiais Lietuvos Respublikoje, taip pat e. parduotuvės Naudotojo sutarties nuostatomis.

2.2. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu keisti teikiamų e. parduotuvės prekių asortimentą.

2.3. Pardavėjas turi teisę vienašališkai keisti Naudotojo sutarties sąlygas be įsipareigojimo apie tai raštu e. paštu pranešdamas Pirkėjui.

3. PREKĖS IR PIRKIMAS

3.1. E. parduotuvėje siūlomos prekės parduodamos ir fiziniams, ir juridiniams asmenims.

3.2. Pirkėjas, įsigydamas prekę patvirtina, kad yra 15 ar daugiau metų amžiaus.

3.3.  Kiekvienos  parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

3.4.  Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

3.5. Tikrasis produktas gali nežymiai skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

3.6. Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai, kiekvienos prekės konkretus garantinis terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose arba garantiniame talone.

3.7. Pirkėjas pasirenka norimas prekes, ir privalo įvesti užsakymo vykdymui reikalingus duomenis (pavardę, vardą, kontaktinį telefono numerį, e. pašto adresą, pristatymo adresą, pašto kodą) bei sumokėti už prekes pagal užsakymo sumą bankiniu pavedimu.

3.8. Pirkėjas, teikdamas užsakymą, privalo nurodyti teisingus duomenis, kurie reikalingi užsakymo įvykdymui.

3.9. Pardavėjas nėra atsakingas už užsakymo neįvykdymą arba kitas pasekmes, jei Pirkėjas teikiant užsakymą nurodė neteisingus duomenis.

3.10. Pirkėjas, rinkdamasis prekę e. parduotuvėje supranta ir žino prekių poreikį, jų pritaikymo ir naudojimo sąlygas, todėl Pardavėjas nėra atsakingas už klaidingą prekės ar jos dydžio pasirinkimą.

3.11. Pardavimo operacija įvyksta, kai Pirkėjas pateikia užsakymą e. parduotuvėje ir sumoka už prekes bankiniu pavedimu.

3.12. E. parduotuvėje rodomų prekių įprastai yra sandėlyje. Jei prekės ar jos pasirinkto dydžio nėra sandėlyje visada galima kreiptis el. paštu parduotuve@medekspert.lt dėl papildomos informacijos ir/ar specialaus užsakymo pateikimo ne e. parduotuvės aplinkoje.

4. KAINOS

4.1. Visos e. parduotuvėje pateikiamos kainos nurodytos eurais ir apima pridėtinės vertės mokestį.

4.2. Pardavėjas  turi teisę bet kuriuo metu keisti e. parduotuvėje pateiktas kainas. Jei kainos e. parduotuvėje pasikeičia po to, kai Pirkėjas pateikia užsakymą ir sumoka už prekes, Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui užsakymo pateikimo metu galiojusia kaina. Pirkėjas  neturi teisės reikalauti kainų skirtumo kompensacijos.

4.3. Prekių kaina nurodyta be pristatymo išlaidų. Pristatymo išlaidų kainos dalis priskaičiuojama papildomai, pasirinkus prekių pristatymo būdą.

4.4. Prekes Pirkėjui galima nemokamai atsiimti įmonės biure adresu Vilnius, S. Stanevičiaus g. 96A, 1 aukštas.  darbo dienomis nuo 10-16 val.

5. PRISTATYMO LAIKAS IR SĄLYGOS

5.1. Prekės Pirkėjui pristatomos naudojant UAB „Venipak Lietuva“ kurjerio paslaugą „pristatymas į rankas“, tai yra pirkėjas prekes gauna adresu, nurodytu pirkimo metu.

5.2. Prekes Pirkėjas gali atsiimti UAB Medekspert LT įmonės biure adresu Vilnius,  S. Stanevičiaus g. 96A, 1 aukštas.  darbo dienomis nuo 10-16 val.

5.3. Prekes atsiimti įmonės biure galima tuomet, kai Pirkėjas gauna pranešimą el. paštu arba telefonu (SMS žinute) kad prekė atsiėmimui yra paruošta.

5.4. Pardavėjo sandėlyje esančių prekių pristatymas atliekamas per tris darbo dienas po užsakymo apmokėjimo (užsakymo apmokėjimo diena į šį laikotarpį neįskaičiuojama). 

5.5. Jei pirkėjas per tris darbo dienas po užsakymo apmokėjimo (užsakymo apmokėjimo diena į šį laikotarpį neįskaičiuojama) negauna prekių, jis turi kreiptis bendruoju įmonės telefonu +370 661 77521 arba el. paštu parduotuve@medekspert.lt dėl prekių vėlavimo priežasties patikslinimo.

5.6. Pardavėjas neatsako už Pirkėjui siunčiamų prekių pristatymo vėlavimus ir kitus sutrikimus, jei Pirkėjas užsakydamas prekes klaidingai nurodė kontaktinius duomenis, pristatymo adresą, pristatymo metu nurodytu adresu niekas prekių nepriėmė ir/ar panašiai ir dėl to prekės buvo grąžintos Pardavėjui.

5.7. Pardavėjas neatsako už Pirkėjui siunčiamų prekių nepristatymą, jei pristatymo metu kurjeris negalėjo susisiekti  telefonu, kuris buvo nurodytas prekės pirkimo momentu.

5.8. Pirkėjas sudaręs pirkimo sutartį ir nurodęs prekių nemokamą atsiėmimą įmonės biure, prekes privalo atsiimti per 14 kalendorinių dienų laikotarpį. Neatsiėmus nurodytu laiku prekių Pardavėjas turi teisę prekes perduoti kitam pirkėjui, jei toks poreikis kilo.

6. SUTARTIES ATSISAKYMAS

6.1. Jei Pirkėjas nori atsisakyti sutarties po užsakymo pateikimo iki tol kol  Pardavėjas įvykdys užsakymą (prekės bus perduotos kurjeriui), Pirkėjas privalo kuo greičiau apie tai raštu pranešti Pardavėjui. Raštiškas pranešimas siunčiamas e. paštu adresu parduotuve@medekspert.lt. E. laiške reikia nurodyti užsakymo numerį, kurio Pirkėjas nori atsisakyti, taip pat Pirkėjo duomenis (vardas, pavardė, užsakymo pateikimo data, kontaktinio telefono numeris).

6.2. Jei atsisakymo pranešimas pasiekia Pardavėją kai sutartis jau įvykdyta (prekės perduotos kurjeriui), sutarties atsisakymas vykdomas pagal Naudotojo sutarties 7 skyrių „Prekių grąžinimo sąlygos“.

6.3. Pardavėjas grąžina sumokėtą sumą Pirkėjui, atskaičius su pavedimu susijusius komisinius mokesčius,   nedelsdamas, tačiau ne vėliau kaip per 30 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą gavimo.

6.4. Pinigai pervedami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas Pardavėjui užsakymo pateikimo metu.

7. PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

7.1. Prekės, įsigytos iš e. parduotuvės, gali būti gražintos per 14 dienų laikotarpį, išskyrus tos, kurios yra sterilioje pakuotėje.

7.2. Prekės esančios sterilioje pakuotėje nėra grąžinamos nepriklausomai nuo to, jog pakuotė plika akimi vertinant nėra pažeista. Tokių prekių pakuotės mikro pažeidimų ir sterilumo jas grąžinant nėra galimybės įvertinti.

7.3. Grąžinamos prekės turi būti be trūkumų, nepažeistos, originalioje pakuotėje ir nenaudotos.

7.4. Norint grąžinti prekę, pranešimas apie prekės grąžinimą pateikiamas e. paštu adresu parduotuve@medekspert.lt.

7.5. Prekės grąžinamos tik tuomet jei jų grąžinimas yra suderinamas elektroniniu paštu parduotuve@medekspert.lt ir gautas patvirtinimas dėl prekių grąžinimo sąlygų.

7.6. Jei Pirkėjas nusprendžia grąžinti prekę ir tai suderina su Pardavėju, jis turi grąžinti įsigytą prekę nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 30 dienų nuo patvirtinimo, kad prekė gali būti grąžinta.

7.7. Grąžinimo atveju, Pirkėjui pinigai grąžinami nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 30 dienų nuo prekės grąžinimo.

7.8. Pinigai pervedami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios Pardavėjas juos gavo.

7.9. Pirkėjas grąžindamas prekę privalo visiškai padengti jos grąžinimo išlaidas.

7.10. Jei grąžinus prekę nustatoma, kad prekė neatitinka e. parduotuvės sutarties 7.1-7.5 punktuose nurodytų sąlygų, pinigai Pirkėjui negrąžinami, o grąžintą prekę saugo Pardavėjas iki tol, kol prekės grąžinimas bus suderintas su Pirkėju, bet ne daugiau kaip 90 d po faktinio prekės grąžinimo.

7.11. Išlaidas, susijusias su prekės saugojimu ar grąžinimu Pardavėjui apmoka pats Pirkėjas.

8. ASMENS DUOMENYS IR JŲ NAUDOJIMAS

8.1. Pardavėjas tvarko asmens duomenis pagal įmonėje patvirtintas asmens duomenų tvarkymo taisykles, vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu, kitais teisės aktais susijusiais su asmens duomenų apsauga.

9. ATSAKOMYBĖ

9.1. Pardavėjo atsakomybė apsiriboja prekės pardavimo kaina. Pardavėjas neprisiima atsakomybės už nuostolius, patirtus dėl prekių trūkumų, įskaitant žalą turtui, informacijai, apyvartos ar pelno praradimą.

9.2. Pirkėjas privalo naudotis e. parduotuvės paslaugomis tik laikydamasis įstatymų ir geros praktikos, nepiktnaudžiaujant ar kitaip nekenkiant e.parduotuvės veiklai.

9.3. Pirkėjas yra asmeniškai atsakingas už programinę įrangą visuose naudojamuose įrenginiuose, duomenų įvedimo sistemų įsigijimą ir organizavimą bei kitas išlaidas, susijusias su e. parduotuvės paslaugų naudojimu.

9.4. Pirkėjas yra  atsakingas už Pardavėjo, kitų Pirkėjų ar trečiųjų asmenų patirtą žalą dėl Pirkėjo netinkamo naudojimosi e. parduotuve, pažeidžiant e. parduotuvės Naudotojo sutartį, įstatymus ar gerąją praktiką.

10. GINČAI

10.1. Ginčai tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, kylantys iš e. parduotuvės Naudotojo sutarties, sprendžiami geranoriškai, tarpusavio sutarimu, pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus.

10.2. Šalims nesusitarus, ginčas sprendžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

11. NAUDOJIMO SĄLYGOS

11.1. Pirkėjas prieš sudarydamas pirkimo sutartį patvirtina, kad  perskaitė ir susipažino su  Naudojimo sutartyje nurodytomis sąlygomis.

11.2. Pateikdamas užsakymą, Pirkėjas, pažymėdamas atitinkamą „Sąlygų“ langelį, patvirtina kad suprato Naudotojo sutartyje nurodytas sąlygas ir sutinka su jomis.

UAB „Medekspert LT“

Galioja nuo 2021 03 01

 
Scroll to Top